Karşıyaka Meze Evi

Eşsiz lezzet deneyimini keşfedin! 2006’da kurulan Karşıyaka Meze Evi, ürün portföyü olarak benzersiz ve zengin meze çeşitleriyle müşterilerinin beğenisini kazandı. Üstün lezzet deneyimi sunan meze çeşitlerinin beğenilmesi ve takdire şayan olarak nitelendirilmesi, Karşıyaka Meze Evi’nin büyümesini sağladı. Müşterilerin yeni lezzetler talep etmesi üzerine; ev yemekleri, zeytinyağlılar, salatalar ve tatlılar da menülerimizin ayrılmaz parçası haline geldi.hakkımızda-pancar

Neden beğenildik, neden büyüdük?

Markamız, ilk şubesini 2008’de Bostanlı’ya açtı. Firmamızın kısa süre içerisinde ikinci şubesini açmasının sebebi, meze ve yemek ürünlerinde sağladığı başarıdır. Herkese yayılan bu tat, koku ve lezzet sayesinde kitlesini arttıran şirketimiz, menüsünü de çeşitlendirmeye başladı. Bugün ise, catering hizmeti vererek daha fazla kişiye hizmet sunuyor.

16 kişilik kadroyla müşterilerimiz için en lezzetli meze ve yemekleri hazırlarken tüm hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Özel günleriniz için hazırlanacak butik bir üretimle sevdiklerinize eşsiz bir yemek zevki yaşatabilirsiniz. Meze evimiz tarafından en iyi malzemelerden seçilerek yapılan yemeklerin damak tadınız için yeni bir deneyimi ifade edeceğini söyleyebiliriz.

Lezzetli, farklı, eşsiz ve mükemmel yemek kalitemiz!

Sebzelerin doğranması, kazana atılması, kaynayıncaya kadar karıştırılması… Yemekle ilgili tüm meselenin bu olmadığını ifade edelim. İşin içerisinde sevgi, tutku ve mükemmellik olmadıkça damaklara hitap eden lezzetlerin ortaya çıkması mümkün değildir. Bu nedenle tüm personelimize işlerinin tutkuyla ve sevgiyle yapmaları için uygun ortam sunuyoruz. Modern mutfaklarımızda harika bir motivasyon yakalanarak eşsiz yemeklerin hazırlanmasına başlanıyor. Günlük olarak hazırlanan yemeklerimizi koruyucu kaplara koyarak en kısa sürede müşterilerimize gönderiyoruz.

Sizin için anlam ve önemi büyük günleriniz için hazırlanacak yemek menüsünü kendiniz seçin. Profesyonel aşçı ve yardımcılarımız ise, ona tat ve şekil versin. Harika zeytinyağlı yemek çeşitleri, etli veya diğer sulu yemekler, Ege mutfağı, çeşitli meze türleri ve daha fazlası… Damak tadınıza hitap eden lezzetleri en özel günlerinizde sevdiklerinize sunun! Hem de Karşıyaka Meze Evi kalitesi farkıyla…